Lakiernia
Pruszcz Gdański
Gdańsk

Nowoczesna i profesjonalna
lakiernia

Nasza lakiernia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i kabinę lakierniczą pozwalającą na utrzymanie wysokiej jakości naprawianych powłok. Posiadamy strefy przygotowawcze oraz własne mieszalniki lakierów wodorozcieńczalnych renomowanych firm.

Nasz zespół lakierników to prawdziwi profesjonaliści , którzy odnowią blask Twojego samochodu, nadając mu nowy wygląd.

lakiernia
czarny-kopia
czerwony
niebieski

Lakiernia Pruszcz Gdański

Lakiernia samochodowa Ak-Serwis to miejsce, gdzie przeprowadza się profesjonalne prace malarskie na pojazdach. Jest to niezwykle istotny etap procesu naprawy lub renowacji samochodu, który nie tylko przywraca mu estetyczny wygląd, ale także chroni karoserię przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak korozja i działanie warunków atmosferycznych. 

Profesjonalne lakierowanie aut  

Lakierowanie samochodów Pruszcz Gdański jest procesem wieloetapowym i wymaga ogromnej dokładności a także profesji lakiernika. W przeciwnym razie efekt może być odwrotny do założonego. Pierwszym etapem lakierowania samochodu jest przygotowanie karoserii do malowania, następnie konieczne jest jej oczyszczenie i odtłuszczenie oraz nałożenie podkładu. Na sam koniec nakładany jest lakier. Szukasz lakiernika w Pruszczu Gdańskim ?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu 

AK Serwis Centrum Naprawy Pojazdów Pruszcz Gdański 

Jak wygląda etap malowania pojazdów? 

  1. Przygotowanie powierzchni: Przed rozpoczęciem procesu lakierowania, powierzchnia samochodu jest starannie przygotowywana. Obejmuje to usuwanie rdzy, nierówności i uszkodzeń, a także szlifowanie i oczyszczanie.

  2. Mieszanie lakieru: Lakiernicy posiadają umiejętności mieszania lakieru, aby dopasować go do koloru oryginalnego lakieru samochodu.

  3. Malowanie: Po przygotowaniu powierzchni i odpowiednim dopasowaniu koloru lakier jest nanoszony na karoserię samochodu. Może to być wykonywane ręcznie za pomocą pistoletu natryskowego lub automatycznie w specjalnie zaprojektowanych komorach lakierniczych.

  4. Warunki kontrolowane: W lakierni samochodowej panują kontrolowane warunki, takie jak temperatura i wilgotność, aby zapewnić doskonałą jakość lakierowania. Dzięki temu unika się zanieczyszczeń i innych problemów, które mogłyby wystąpić przy lakierowaniu auta.

  5. Suszenie: Po nałożeniu lakieru samochód jest suszony w specjalnych suszarkach lub komorach. To ważny etap, ponieważ suszenie wpływa na trwałość i wygląd końcowy lakieru.

  6. Finał: Po zakończeniu procesu lakierowania samochód jest dokładnie sprawdzany pod kątem jakości. 

Lakiernia samochodowa Ak Serwis to miejsce, gdzie specjaliści dbają o wygląd i ochronę  pojazdów, stosując zaawansowane techniki i materiały.

Chcesz zgłosić szkodę?

Wypełnij formularz lub połącz się z naszym konsultantem, a my zajmiemy się resztą.

Scroll to Top